http://targiseniora.krakow.pl/pl/
Dodane przez redaktor - śr., 29/08/2018 - 11:37

W dniach od 5 do 6 października 2018 r. odbędzie się druga już edycja Targów Seniora, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków jest skierowana do nestorów oraz ich rodzin. Weźmie w nich udział kilka tysięcy uczestników oraz ok. 100 wystawców. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Marszałka Małopolski Jacka Krupy oraz Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.


Targi Seniora to impreza, która łamie stereotyp starszej osoby i jest odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie dotyczące aktywnego spędzania czasu w tej szczególnej grupie wiekowej. Dlatego wśród tegorocznej oferty Targów są przedstawiciele biur podróży, hoteli, firm świadczących usługi medyczne oraz prawne i finansowe. Nie zabraknie również oferty kulturalno-rozrywkowej i zajęć warsztatowych, które w poprzedniej edycji cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Na targach będzie można skorzystać z bezpłatnych badań, m.in. słuchu, wzroku, kardiologicznych. Wydarzeniu towarzyszyć będzie konferencja, spotkania z wyjątkowymi gośćmi (m. in. ks.  Adamem Bonieckim), debata samorządowa. Na scenie pojawi się zespół Filharmonii Krakowskiej, odbędzie się pokaz mody dla seniorów oraz zaśpiewa Halina Kunicka. W strefie warsztatowej zapraszamy na prelekcje podróżnicze, warsztaty m.in. z jogi, nordic walking oraz wykłady zdrowotne. Do wygrania dla uczestników będą wycieczki turystyczne i pobyty w sanatoriach.


Wydarzenie jest bezpłatne dla jego uczestników.

Więcej informacji:

http://targiseniora.krakow.pl/pl/