Dodane przez redaktor - śr., 13/05/2026 - 08:10

Ośrodek Pomocy Społecznej w Żabnie składa serdeczne podziękowania uczniom klasy II technikum grafiki i poligrafii cyfrowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Janusza St. Pasierba w Żabnie oraz ich opiekunowi za zaangażowanie w przygotowanie ulotek dla Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy Domowej.

Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz kadry pedagogicznej możliwe jest skuteczniejsze docieranie z ważnymi informacjami do mieszkańców naszej gminy. Postawa uczniów stanowi piękny przykład wrażliwości społecznej oraz chęci niesienia pomocy innym.

Więcej informacji o tej inicjatywie można znaleźć na stronie szkoły: https://zspzabno.pl/2026/03/wspolna-inicjatywa-dla-lokalnej-spolecznosci/

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i cenny wkład w działania na rzecz lokalnej społeczności.